logo-mini

BİZ KİMİZ ?

NGT New Genius Team olarak, 5 Yıllık sektörel tecrübemizle müşterilerimize tam hizmet sağlayan bir medya ajansıyız. Ağırlıklıçalışmalarımız; Masa Üstü Yayıncılık, Televizyon Reklam, Radyo Reklam, İnternet Reklam, Gazete Reklam ve  Açık hava Reklamcılığı üzerinedir. Sizden özgürce hayal etmenizi sağlayıp gerisini bize bırakmanızı istiyoruz.  Yaşam alanlarınızı feraha kavuşturmak, gözünüze uygun görsel tasarımları yapmak yada geçmişe götürerek size  uygun olan iç ve dış mekan tasarımlarını size sunmak için buradayız.Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de güvensizlik ve hizmet eksikliklerini farkederek sizlere 20 yılı aşmış İç mimar,  Mimar, Grafik ekip arkadaşlarımızla doğru çözüm ortaklarımızla kaliteli hizmet vererek, güven ve alternatif  yaşam alanları inşa etmekteyiz.Bizi tercih ettiğinizde güven, kaliteli  hizmet  sonucunda bizimle çalışmanın verdiği mutluluğu sizlere garanti ederiz.

Misyon

Çalışmalarımızda, müşterilerimize prodüksiyon, medya planlama & satın alma, takip & raporlama ve sponsorluk projeleri  hizmetleri sunmaktayız. Misyonumuz, müşterilerimizin iletişim kanallarını doğru kullanıp marka, ürün veya  hizmetlerine değer katmaktır. Kendimizi müşterilerimizin iş ortağı olarak görür, reklam dünyasındaki yenilikleri, avantajları takip eder, yüksek geridönüşüm almalarını sağlarız.

 

Vizyonumuz;

En iyi hizmeti vermek, meslektaşlarımızla tatlı bir rekabet içerisinde olup daima bir adım önde olmak ve talep beklentinizden fazlasını  size verebilmek önceliklerimiz arasındadır.  Amacımız; bizi seçerek, isteklerinizi doğru yönelterek size güveni  vermek ve kaliteli bir hizmet sunmaktır.Yenilikleri takip etmek ve uygulama yapmaktan ziyade dekoratif anlamda yenilik getirmek, farklıyı bulmak, yeni çözümler üreterek sizlere yeni ürünler üretmek gerek tasarımsal, gerek uygulamalı konseptler oluşturarak sizleri memnun etmek. İlimiz ve il dışında çeşitli yapı, inşaat, iç ve  dış görsellikte inşaat yapı firmalarımızın ve bireysel herkesin kullanımına sunarak beğenilmesiniamaçlamaktadır. Çeşitli ulusal ve uluslar arası fuar ve pazarda yerini alarak sadece şirket olarak değil ülke ekonomisine de katkı sağlamak yeğane hedefimizdir.